Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

Nusprendę įsirengti geoterminio šildymo sistemą, susidursite su begale klausimų, susijusių su tinkamos įrangos bei optimalaus šildymo principo parinkimu Jūsų namui. Galime pasiūlyti jums oras-vanduo, gruntas-vanduo, vanduo-vanduo, oras-oras šilumos siurblius. Parenkant įrangą, būtina atsižvelgti į Jūsų būsto poreikius - konstrukciją, hermetiškumą, esančią šildymo sistemą. Nuo įrangos priklauso kaip ją montuoti, norint gauti maksimalų efektą ir ekonomiškumą.

Teikiame šias paslaugas:

• šilumos siurblių montavimas gyvenamiesiems namams, komercinėms ir administracinėms patalpoms;
• profesionalų konsultacija parenkant įrangą atsižvelgiant į Jūsų patalpų savybes;
• įrangos ir medžiagų užsakymas;
• greitas ir kokybiškas sistemų montavimas;
• pirminis šilumos siurblių paleidimas - derinimas;
• garantinis ir pogarantinis įrangos aptarnavimas.

Mūsų specialistai padės pasirinkti tinkamiausią šilumos siurblį, o dideliame asortimente tokį atras kiekvienas pirkėjas. Žinomiausi gamintojai, patikimos sistemos ir kokybiškas montavimas užtikrina šilumos siurblių ilgaamžiškumą ir efektyvumą visu naudojimo laikotarpiu. Susipažinkite su populiariausiais mūsų šilumos siurbliais.

Jei turite klausimų, mielai Jus pakonsultuosime dėl Jums tinkamos sistemos. O pageidaujant paskaičiuosime ir pateiksime Jums optimaliausią pasiūlymą.

Telefono Nr.

+370 698 82628, +370 670 23648

El. paštas

info@vandoras.lt

Mūsų siūlomi šilumos siurblių įrangos gamintojai:

„Viessmann“ šilumos siurbliai

Daugybę veiklos dešimtmečių skaičiuojančio gamintojo produktai yra paremti patirtimi, inovacijomis ir dėmesiu kokybei, tad „Viessmann“ šilumos siurbliai yra dėmesio vertas pasirinkimas. Tai kokybiška įranga, kurioje naudojamos naujos, tačiau patikrintos ir patikimos technologijos. Daugeliui puikiai pažįstamas vardas yra tapęs kokybiškų gaminių sinonimu, o „Viessmann“ dėmesys produkcijos kokybei ir namams skirtų įrenginių efektyvumui užtikrina, kad pasirinksite tinkamiausią šilumos siurblį savo namams ar biurui.

„Daikin“ šilumos siurbliai

Ieškantiems modernaus ir patikimo sprendimo patiks „Daikin“ šilumos siurbliai, kurie gaminami daug dėmesio skiriant naujovėms. Tai modernūs ir stilingi siurbliai, kuriuos lengvai pritaikysite interjere. Gamintojas plėtoja specialias technologijas, kurios užtikrina mažesnį į aplinką išmetamo anglies dioksido kiekį. „Daikin“ siurbliai yra puikus pasirinkimas, nes tai ekonomiška ir patikima įranga, siūlomas platus asortimentas leidžia siurblius pritaikyti pagal poreikius ir patalpų specifiką. Įvairaus galingumo siurbliai pasižymi daugybe privalumų, kuriuos užtikrina inovatyvių technologijų naudojimas, tačiau vienas lengviausiai pastebimų šių siurblių išskirtinumų – originalus ir šiuolaikiškas dizainas.

„Atlantik“ šilumos siurbliai

Prancūzijoje gaminami „Atlantic“ šilumos siurbliai išsiskiria plačiu asortimentu ir aukšta kokybe. Šie siurbliai yra didelės efektyvumo klasės, todėl tai vertinga investicija. Dizainas taip pat yra vienu iš svarbių šių siurblių privalumų. Siekdamas užtikrinti geriausias savybes, gamintojas daug investuoja į modernias technologijas, pavyzdžiui, kai kurie „Atlantic“ siurbliai išsiskiria bendraašiu šilumokaičiu, šio gamintojo sukurta ir patentuota technologija, kuri leidžia padidinti siurblio našumą. Šie siurbliai yra labai universaliai pritaikomi, tad patiks kokybės ieškantiems pirkėjams, kurie teikia prioritetą gaminio ilgaamžiškumui ir patikimumui.

„Panasonic“ šilumos siurbliai

Jei ieškote inovatyvaus ir šiuolaikiško sprendimo šildymui, atkreipkite savo dėmesį į privalumus, kuriais pasižymi „Panasonic“ šilumos siurbliai. Gamintojas sukūrė modernų ir itin stilingą šiuolaikinį šilumos siurblį, kuris išsiskiria savo kompaktiškumu. Šilumos siurblys šaltojo sezono metu užtikrins šilumą patalpose (jį galima naudoti ir karšto vandens paruošimui), o vasarą gaiviai vėsins orą. Vienas įrenginys – dvi funkcijos. „Panasonic“ šilumos siurbliai išsiskiria tuo, kad net ir temperatūrai lauke nukritus, jie dirba palyginti efektyviai. Inovatyvūs šilumos siurbliai taip pat gali būti jungiami prie saulės kolektorių sistemų ar kito tipo katilinių, tad pasiekiamas itin aukštas naudingumo koeficientas.

„Mitsubishi“ šilumos siurbliai

Modernaus dizaino, išsiskiriantis aukšta kokybė ir ilgaamžiškumu, „Mitsubishi“ šilumos siurbliai yra protingas ir praktiškas pasirinkimas. Tai ekonomiški įrenginiai, skirti patalpų šildymui, kurių efektyvumą užtikrina patentuotos technologijos ir gamintojo dėmesys inovacijoms. „Mitsubishi“ yra puikiai pažįstamas prekinis ženklas šilumos siurblių rinkoje. Tai gamintojas, kurį puikiai vertina ir montuotojai, ir pirkėjai. „Mitsubishi“ siurbliai yra kuriami pasitelkiant laboratorinius tyrimus ir nuosavas gamyklas, kurios užtikrina geriausią produkto kokybę. Jei svarstote apie ilgalaikę ir patikimą investiciją bei optimalų kainos ir kokybės santykį, rinkitės būtent šio gamintojo šilumos siurblį.