Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..
Šildymo - šaldymo sistema oras-oras

Šilumos siurbliai oras-oras yra praktiškas ir sumanus pasirinkimas tiek įrengiant naujus namus, tiek renovuojant senus. Vienas svarbiausių šių siurblių privalumų yra ekonomiškas ir efektyvus patalpų šildymas (o taip pat ir šaldymas), oro valymas. Kitas privalumas, kuriuo pasižymi šie siurbliai – montavimas yra greitas ir paprastas.

Šilumos siurblių oras-oras montavimo kaina su produktu

Šie siurbliai yra protinga investicija, kuri nereikalauja didelių kaštų ir padeda sumažinti šildymo išlaidas ateityje. Įrangos atsiperkamumas yra greitas, itin tuo laikotarpiu, kai lauko ir vidaus temperatūrų skirtumai yra nedideli – taip siurbliai gali veikti efektyviausiai, temperatūrų skirtumui didėjant, mažėja siurblio efektyvumas. Dėl šios priežasties oras-oras siurbliai dažnai yra diegiami kaip papildoma įranga.

Oras-oras šilumos siurblių sistemos yra lengvai suderinamos su bet kuria kita šildymo sistema, montavimą patikėjus profesionalams, jis bus greitas ir paprastas. Galutinė šilumos siurblių montavimo kaina priklauso nuo pasirinkto siurblio modelio ir reikalingų medžiagų. Pavyzdžiui, ekonominės klasės (tokie kaip „Gree“ ar „Midea“) 2,5 kW galingumo tokio tipo šilumos siurblys su visomis reikalingomis medžiagomis ir montavimo darbais kainuoja 1000 Eur (su PVM). O jei norite tikrai ilgaamžiško sprendimo, rinkitės Japonijos gamintojus: pavyzdžiui, „Daikin“, „Mitsubihi“, „Toshiba“ pagamintas 2,5 kW šilumos siurblys su medžiagomis ir montavimo darbais, priklausomai nuo modelio, kainuos 1700-2600 Eur (su PVM).

Šilumos siurblio montavimas yra užduotis profesionalams, nes tik patikimas montavimas užtikrina siurblio veikimo efektyvumą ir geriausią energijos ekonomiją bei šilumą namuose. Tai praktiškas ir patogus pasirinkimas kiekvieniems namams.

Sužinoti tikslią kainą!

Šilumos siurbliai oras-oras, kodėl rinktis šią šildymo sistemą?

Svarstydami apie šildymo sistemos pasirinkimą pasveriame visus pliusus ir minusus. Siurbliai oras-oras pasižymi daugybe privalumų. Nors yra gana nedideli ir gali būti montuojami taip, kad jų net nepastebėsite, šie siurbliai puikiai apšildo viena ar daugiau patalpų. Skirtingų gamintojų siurbliai skiriasi savo galimybėmis, todėl galite rinktis būtent tai, kas yra reikalinga atsižvelgiant į namų plotą ar patalpų skaičių.

Šie šilumos siurbliai veikia mažiau inertiškai, tad oras patalpose sušyla greičiau, palyginti su kitomis šilumos siurblių sistemomis. Tai lemia mažesnes energijos sąnaudas ir paverčia šiuos siurblius vienu ekonomiškiausių šildymo būdų.

Šilumos siurbliai patalpų orą gali ne tik sušildyti, bet ir atvėsinti – tai labai naudinga savybė. O vertinantys kokybę ir ieškantys optimalių sprendimų įvertins tai, kad šie siurbliai, atlikdami savo darbą, patalpų orą taip pat ir išvalo.

Susiekti dabar

Jei turite klausimų, mielai Jus pakonsultuosime dėl Jums tinkamos sistemos. O pageidaujant paskaičiuosime ir pateiksime Jums optimaliausią pasiūlymą.

Telefono Nr.

info@vandoras.lt