Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

Šiuolaikiniai kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras-oras atlieka daug funkcijų: jie šaldo, šildo, sausina, drėkina, jonizuoja ir ventiliuoja orą. Esant daugybei pritaikymo galimybių, išsirinkti patalpų poreikius atitinkančius kondicionierius tampa sudėtinga užduotimi, tačiau čia visada į pagalbą atskuba profesionalai.

Kvalifikuoti mūsų specialistai padės pasirinkti oro kondicionavimo sistemą įvertinant patalpų charakteristikas ir asmeninius poreikius, suprojektuoti sistemą. Siūlomas platus asortimentas, kuriame kiekvienas klientas atras sau tinkamą kondicionierių: žinomiausi gamintojai, patikima įranga ir palankios kainos suteiks laisvę rinktis ir pasirūpinti oro kokybe savo namuose.

Vietoje kondicionieriaus gali būti naudojami ir oras-oras šilumos siurbliai. Jų privalumas yra tai, kad galima šildyti patalpą, esant lauko temperatūrai iki -25 ar -30 laipsnių Celsijaus, atsižvelgiant į šilumos siurblio oras-oras specifikaciją.

Kreipkitės ir padėsime rasti geriausia oro kondicionavimo sprendimą namams ar biurui.

Teikiame šias paslaugas:

  • kondicionavimo sistemos gyvenamiesiems namams, komercinėms bei administracinėms patalpoms;
  • profesionalų konsultacija parenkant įrangą atsižvelgiant į Jūsų patalpos savybes;
  • įrangos ir medžiagų užsakymas;
  • greitas ir kokybiškas sistemų montavimas;
  • garantinis ir pogarantinis įrangos aptarnavimas.

Jei turite klausimų, mielai Jus pakonsultuosime dėl Jums tinkamos sistemos. O pageidaujant paskaičiuosime ir pateiksime Jums optimaliausią pasiūlymą.

Telefono Nr.

+370 698 82628, +370 670 23648

El. paštas

info@vandoras.lt

Kondicionieriai – ką privalu žinoti prieš įsigyjant?

  • Gree Lomo Eco
  • Gree Lomo Eco
  • Gree Lomo Eco

Oro kondicionieriai padeda užtikrinti patogumą ir komfortą tiek gyvenamosiose, tiek darbo patalpose. Tai daugybę funkcijų galintys atlikti įrenginiai, kurie po truputį tampa ne pasirinkimu, o būtinybe. Svarbu suprasti, kad kondicionierius nuolat reikalauja specifinės priežiūros – tai užtikrins jo darbo efektyvumą ir tarnavimo ilgaamžiškumą.

Oro kondicionierių gamintojai pataria periodiškai atlikti įrenginio profilaktinius patikrinimus, jie padeda išvengti gedimų, kurie pastebėti per vėlai kainuoja gerokai brangiau. Tokie darbai kaip filtrų valymas, freono sistemos sandarumo užtikrinimas ar kokybiškas montavimas yra būtini, jei norite mėgautis visais privalumais, kuriuos suteikia oro kondicionierius. Kai visi darbai atlikti tinkamai, oro kondicionierius veikia efektyviai ir ekonomiškai.

Modernūs oro kondicionieriai yra gaminami įvairių modelių, todėl juos lengva pritaikyti interjere. Ir dar daugiau – tokie kondicionieriai ir patys gali tapti funkcionaliu interjero akcentu. Oro kondicionavimo sistemos yra puiki galimybė be jokių pastangų palaikyti norimą temperatūrą patalpose ir užtikrinti gaivų orą.

Kondicionierių montavimo kaina

Kondicionieriaus sistemas susideda iš dviejų blokų, kurie tarpusavyje sujungti freono kupinomis jungtimis. Vienas šių blokų montuojamas patalpų viduje, o kitas išorėje, taip pat montavimo metu yra sumontuojamas ir drenažinis vamzdelis, jis gali būti išvedamas į lauką arba pajungiamas prie specialaus rezervuaro. Atrodo tikrai nesudėtingai, tačiau šis darbas reikalauja žinių ir profesionalumo. Nekvalifikuoto kondicionierių montavimo kaina – prastas ir neefektyvus veikimas, kuris ilgainiui pareikalaus papildomų išlaidų.

Galutinė kondicionierių montavimo kaina priklauso nuo pasirinkto modelio, patalpų specifikos ir reikalingų medžiagų. Orientuotis rinkoje padės šie pavyzdžiai iš mūsų asortimento:

  • Kinijos gamintojų, tokių kaip „Gree“ ar „Midea“, ekonominės klasės 2,5 kW galingumo oro kondicionierius su visomis medžiagomis ir montavimo darbais kainuos apie 950 Eur (su PVM);
  • Japonijos gamintojų (pavyzdžiui, „Daikin“, „Mitsubihi“, „Toshiba“) 2,5 kW galingumo oro kondicionierius su visomis medžiagomis ir montavimo darbais, priklausomai nuo pasirinkto modelio, gali kainuoti nuo 1700 iki 2300 Eur (su PVM).

Mūsų siūlomos kondicionierių ir šilumos siurblių oras-oras įrangos gamintojai