Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..
Šildymo sistema vanduo-vanduo

Geoterminis šildymas yra aplinką tausojantis ir ekologiškas šildymo būdas, panaudojant atsinaujinančius energijos šaltinius. Geoterminio šildymo sistema iš žemės ar vandens paima susikaupusią šilumą, kuri panaudojama namų šildymui arba vėsinimui ir karšto vandens ruošimui. Susikaupusi šiluma nuolat, net ir paviršiaus temperatūrai keičiantis, išlieka tam tikrame grunto ar gruntinio vandens gylyje. Įrengiant geoterminio šildymo sistemą yra montuojamas šilumos siurblys vanduo-vanduo.

Šilumos siurbliai vanduo-vanduo – veikimo principai

Šilumos siurblio vanduo-vanduo veikimo principas yra pagrįstas atitinkamo vandens kiekio (iš gręžinio ar iš ežero, ar kito vandens telkinio) atšaldymu maždaug nuo 10 iki 5 laipsnių. O gauta šiluma šilumos siurblio kompresoriaus yra perkeliama į namo šildymo sistemą. Kaip šilumnešis čia įprastai naudojamas vandens gręžinio vanduo.

Šilumos siurblių vanduo-vanduo įrengimo kaina

Šilumos siurblio vanduo-vanduo įrengimo kaštai yra nemaži, nes reikalingi mažiausiai du vandens gręžiniai. Pirmasis vandens gręžinys turėtų būtų negilus ir turėti pakankamą vandens debitą, kurio užtektų „atnešti“ reikalingą šilumos kiekį. Vandeniui pumpuoti naudojamas giluminis vandens siurblys. Kuo gręžinys gilesnis, tuo galingesnio reikės siurblio ir tuo daugiau jis sunaudos elektros energijos.

Antrasis gręžinys reikalingas tam, kad būtų kur padėti panaudotą (atvėsintą) vandenį. Jei netoliese yra atviras vandens telkinys (ežeras, tvenkinys ar pan.), sistemos įrengimas palengvėja, nes panaudotą vandenį galima nuvesti į jį. Taip pat sumažėja ir sistemos įrengimo kaina. Taigi, kalbant apie geoterminį šildymą, galutinę kainą lemia itin daug aplinkos detalių, jeigu norite sužinoti tikslią kainą, susisiekite!

Jei turite klausimų, mielai Jus pakonsultuosime dėl Jums tinkamos sistemos. O pageidaujant paskaičiuosime ir pateiksime Jums optimaliausią pasiūlymą.

El. paštas

info@vandoras.lt