Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..
Oras-vanduo šildymo sistema

Ieškant ekonomiško ir ilgalaikio šildymo sprendimo namams, komercinėms ar biuro patalpoms, šilumos siurbliai oras-vanduo yra sumanus ir šiuolaikiškas pasirinkimas. Šie siurbliai veikia energiją iš lauko paversdami šiluma, kuri įkaitina vandenį – taip šiluma perduodama ir prišildomi namai. Siurblių montavimas yra galimas derinant juos su įvairiais šildymo elementais: pavyzdžiui, grindiniu šildymu arba radiatorių sistema. Tai puikus būdas šeimai pasirūpinti namų šiluma ir jaukumu bei karšto vandens paruošimu.

Tokių šilumos siurblių montavimas yra derinamas su išmaniais sprendimais, todėl nereikės prižiūrėti, kaip siurblys veikia. Jis automatiškai įkais ir atvės reguliuodamas patalpos temperatūrą pagal nustatymus.

Šie šilumos siurbliai yra patogus sprendimas, kuris itin tinka Lietuvos klimatui: tokie siurbliai efektyviausiai veikia, kai skirtumas tarp lauko ir vidaus temperatūros nėra itin didelis, o gyvenant mūsų klimato juostoje tokia situacija susidaro gana dažnai. Praktiškas ir paprastas montavimas šių siurblių įrengimui nereikalauja daugybės sudėtingų papildomų darbų.

Jei turite klausimų, mielai Jus pakonsultuosime dėl Jums tinkamos sistemos. O pageidaujant paskaičiuosime ir pateiksime Jums optimaliausią pasiūlymą.

El. paštas

info@vandoras.lt

  • Vitocal 222-S
  • Vitocal 222-S

Šilumos siurblių oras-vanduo montavimo kaina

Nors yra universaliai pritaikomi, šie siurbliai pasižymi sudėtingumu, palytinti su oras-oras šilumos siurbliais, tad tai lemia ir jų kainą. Kalbant apie galutinę tokio siurblio įrengimo kainą, šiek tiek brangiau kainuos ir pats šilumos siurblys, ir jo montavimas bei diegimas. Vis dėlto esminis šios sistemos privalumas yra tolygiai visoms patalpoms paskirstoma šiluma, tad visos investicijos į šildymo sistemą netruks atsipirkti.

Kiek ir kokių montavimo darbų reikės, gali įvertinti specialistas, atvykęs į šilumos siurblio įrengimo vieta. Žinoma, ženklią dalį montavimo kainos sudaro ir pats siurblys. Populiariausias yra 7,5-8,5 kW galingumo šilumos siurblių oras-vanduo su atskiru vandens šildytuvu 200 l talpos, su montavimo medžiagomis, montavimo darbais, pirminiu paleidimu - derinimu (garantiniu paleidimu) kaina siekia nuo 5750 Eur iki 6850 Eur (su PVM). Kaina taip pat priklausys ir nuo pasirinkto siurblio gamintojo, vieni populiariausių yra: „Viessmann“, „Daikin“, „Panasonic“, „Atlantic“. Tokio paties galingumo šilumos siurbliai su integruoti šildytuvu ir kiek mažesne 185 l talpa kainuotų nuo 6100-7800 Eur (su PVM), priklausomai nuo pasirinkto šilumos siurblio gamintojo.

Viesmann Vitocal 100-s ir 111-s kaininką, bukletą, techninius parametrus galite rasti čia

Šilumos siurbliai oras-vanduo, kokie šių siurblių privalumai?

Skirtingi gamintojai siūlo įvairius privalumus, kuriais pasižymi jų pagaminti oras-vanduo šildymo sistemai skirti siurbliai. Skiriasi naudojamos technologijos, modeliai, tačiau visi šio tipo siurbliai veikia tuo pačiu principu, tad galima išskirti šiuos bendrus privalumus

  • ekologiškas šildymo būdas, kurio poveikis aplinkai yra minimalus;
  • itin didelis efektyvumas, kai vidaus ir lauko temperatūrų skirtumas nėra didelis;
  • optimalus šildymo metodas įrengiant grindinį šildymą;
  • komfortas ištisus metus ir automatinis šildymo valdymas;
  • greitas atsiperkamumas;
  • greitas montavimas ir palyginti pigus įrengimas.

Šie šilumos siurbliai turi daug pliusų, kurie gali būti apibendrinami itin puikiu kainos ir kokybės santykiu. Be to, šie siurbliai yra ilgalaikis sprendimas tiek namams, tiek įvairios paskirties patalpoms šildyti. Universalus pritaikymas ir galimybė derinti šiuos siurblius su kitais šildymo metodais atveria plačias jų pritaikymo galimybes ir itin prisideda prie ekologijos puoselėjimo.

Kiti šildymo sistemų sprendimai: