Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..
Saulės jėgainė

Visame pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai populiarėja atsinaujinančios energijos gamyba bei naudojimas, ekologiška pasaulėžiūra, tad kylą ir saulės elektrinių įrengimo poreikis. Iš vadinamųjų saulės elementų sudarytos saulės elektrinės montavimas įgalina tokias elektrines įrengti ant privačių namų ar net daugiabučių stogo.

Saulės elektrinės geba gaminti energiją naudodamos saulės šviesą, o jų veikimas yra pagrįstas puslaidininkiais. Tai ištisa sistema, kurioje yra naudojama tam tikra automatika, todėl saulės elektrinės nereikalauja daug priežiūros, o visas procesas gali būti stebimas. Vartotojui saulės elektrines naudoti paprasta, tačiau jų įrengimas reikalauja specialių žinių ir profesionalumo. Saulės elektrinė yra tikrų tikriausia nuosava jėgainė, todėl jai reikalinga geriausia tiek elementų, tiek montavimo darbų kokybė.

Jei turite klausimų, mielai Jus pakonsultuosime dėl Jums tinkamos saulės elektrinės. O pageidaujant paskaičiuosime ir pateiksime Jums optimaliausią pasiūlymą.

Telefono Nr.

info@vandoras.lt

Saulės elektrinės įrengimo kaina

Jei norite mėgautis švaria energija iš atsinaujinančių šaltinių, saulės elektrinė yra labai tinkamas pasirinkimas. Planuodami įrengimą būtinai pasitarkite su specialistais, kurie padės pasirinkti geriausią variantą. Saulės elektrinės kaina priklausys nuo pasirinktų modulių ir jų kiekio, taip pat daug įtakos kainai turi ir montavimas: moduliai gali būti įrengiami tiek ant žemės, tiek ant pakylos ar stogo.

Saulės elektrinė yra tarsi nuosava jėgainė, kuri turi valdymo bloką. Speciali sistema užfiksuos parametrus, juo išanalizuos – visa tai reikalinga sprendimams, didinantiems efektyvumą priimti. Tokios elektrinės yra gana sudėtinga sistema, todėl labai svarbu puiki montavimo kokybė – galima sakyti, nuo to priklauso ir galutinė saulės jėgainės kaina, nes prastai sumontuotus modulius reikės daugiau prižiūrėti, o priežiūros darbai kainuoja. Ir dar daugiau – dėl nekokybiško montavimo gali būti prarandama energija, esant prastiems kontaktams saulės elektrinės negali veikti visu pajėgumu.

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo daugybės parametrų, tokių kaip moduliai, galingumas ir kt. Kad orientuotis rinkoje būtų lengviau, pateikiame keletą pavyzdžių. 9 kW „Luxen solar“ saulės elektrinės kaina su visa įranga, dokumentu pridavimu, montavimo medžiagomis ir darbais siekia apie 8500 Eur (su PVM). Tai visas paslaugų paketas, kuriuo pasirūpins profesionalai, tad namų savininkui nereikės sukti galvos dėl įvairių smulkmenų. Atitinkamai tokios pačios saulės jėgainės kaina, kai galingumas siekia 10 kW svyruoja apie 9500 Eur (su PVM).

Sužinoti tikslią kainą!

Saulės moduliai – ką privalu žinoti?

Saulės moduliai

Vienas svarbiausių ir pagrindinių saulės elektrinės elementų yra saulės moduliai, kartais jie taip pat įvardijami kaip saulės baterijos ar saulės panelės. Kai saulės elektrinė projektuojama, atsižvelgiant į jos įrengimo sąlygas (vietą, plotą, pasvirimo kampą ir kt.), yra parenkami tam tikri moduliai, geriausiai atitinkantys poreikius.

Saulės modulius siūlo įvairūs gamintojai, kurie investuoja kurdami ir tobulindami technologijas. Dėl šios priežasties renkantis svarbu turėti reikalingų žinių ir aiškiai suvokti modulių skirtumus. Pavyzdžiui, galite sutaupyti pasirinkdami pigiausią variantą, tačiau plonas rėmas, prastesnės kokybės stiklas ir neaiškios garantinės sąlygos sukelia riziką ir mažina būsimos saulės jėgainės efektyvumą. Skaičiuojama, kad kokybiškos saulės baterijos veikia iki 30 metų laikotarpiu ir yra efektyvesnės. Žinoma, net ir pasirinkus kokybiškus elementus reikės užtikrinti kokybišką montavimą bei atlikti elektrinės priežiūros darbus. Prioritetą verta teikti gerai žinomiems ir patikimiems gamintojams, nes jų produktai ne tik yra aukštesnės kokybės, jiems suteikiamas ir garantinis aptarnavimas, todėl visi gedimai išsprendžiami greičiau ir saulės elektrinė vėl gali veikti.

Ilgaamžiškumas ir kokybė kainuoja, tačiau vertinant pagaminamos energijos kiekius ir atsipirkimo laikotarpį, verta daugiau investuoti, nes saulės baterijos tarnaus daug efektyviau.