Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

Montuojame ir, kartu su partneriais, projektuojame patalpų rekuperacines vėdinimo sistemas, jungiame rekuperatoriaus automatiką, pageidaujant pajungiame prie naudojamos šildymo sistemos.

Nepakankamas patalpų vėdinimas gali lemti nemažai problemų pastato viduje, todėl rekuperacinės sistemos projektavimas yra būtinas. Rekuperacinės sistemos trūkumas yra pagrindinė priežastis būstuose (ypač naujuose ar renovuotuose), sukelianti „sergančio namo“ sindromą. Slogus oras, lydimas per didelio ar per mažo drėgmės lygio, sudaro puikias sąlygas plisti įvairioms bakterijoms, pelėsiui ar puviniui, sukelia nuovargį ir įvairius sveikatos negalavimus, o taip pat kenkia ir pačiam pastatui. Iš dalies šias problemas galima spręsti, periodiškai vėdinant patalpas. Bet tada su išoriniu oru į vidų patenka dulkės, kvapai, automobilių išmetamosios dujos, kitos kenksmingos medžiagos ir nemažiau svarbu, gatvės triukšmas.

Šiuolaikiniuose moderniuose namuose vadinamąjį priverstinį vėdinimą ir visus jo trūkumus pakeičia inovatyvios rekuperacinės sistemos. Tai investicija į savo sveikatą ir gyvenimo komfortą, o darbinėje aplinkoje rekuperatorius jau seniai tapo ne pasirinkimu, o būtinybe. Gaivus, šviežias oras suteikia daug daugiau, nei galite tikėtis, ir vos paleidus rekuperacinę sistemą pajusite jos privalumus. Patalpose vėdinimas yra gyvybiškai svarbus geros savijautos ir puikios sveikatos garantas, tad rekuperatorius – tikrai vertinga investicija.

Visais klausimais prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

El. paštas

info@vandoras.lt

Rekuperacinė vėdinimo sistema - kodėl rinktis šią vėdinimo sistemą?

Rekuperacinės vėdinimo sistemos visiškai pašalina aukščiau minėtas problemas, sukurdamos nenutrūkstamą oro kaitą, per kurią užterštas oras keičiamas šviežiu. Šios vėdinimo sistemos paskirtis - užtikrinti oro kaitą, sveiką ir švarų oro klimatą namuose bei sugrąžinti didžiąją dalį šilumos iš patalpų ištraukiamo oro. Pagrindinis rekuperacinės sistemos įrenginys - rekuperatorius. Jame esančiame šilumokaityje, iš patalpų šalinamas šiltas oras perduoda savo šilumą į patalpas tiekiamam orui – tai pagrindinis rekuperacinės sistemos veikimo principas.

Svarbiausia rekuperacinės vėdinimo sistemos funkcija yra užtikrinti patalpose gerą mikroklimatą ir pakankamą deguonies lygį. Ši užduotis įgyvendinama patalpoje esantį orą pakeičiant šviežiu oru, o kartu šio proceso metu yra pašalinamas drėgmės perteklius, kuris laikomas pagrindiniu veiksniu sprendžiant pelėsio susidarymo problemą.

Vėdinimas yra būtinas visose tiek gyvenimui, tiek darbui ar kitoms veikloms pritaikytose patalpose. Rekuperacinės sistemos yra universaliai pritaikomos ir tinka naudoti senos statybos, renovuotose patalpose, taip pat ir naujuose butuose bei individualiuose namuose, komercinės paskirties patalpose. Geras vėdinimas užtikrina puikią savijautą patalpose, aplinka yra sveikesnė, kokybiškesnė ir tinka tiek poilsiui, tiek darbui.

Rekuperatorius – kaina su įrengimu ir produktu

Rekuperatoriaus kaina svyruoja priklausomai nuo daugelio veiksnių: gamintojo, modelio, našumo ir kt. Rekuperacinės vėdinimo sistemos yra vertinamos pagal grąžinamos šilumos koeficientą procentais, tad į šį rodiklį renkantis taip pat verta atkreipti dėmesį. Mūsų specialistai padės pasirinkti rekuperatorius atsižvelgiant į patalpų specifiką ir asmeninius pageidavimus, o rekuperacinės sistemos projektavimas ir montavimas bus greitas ir paprastas.

Rekuperacinės sistemos įrengimas yra vertinga investicija, kuri leis jausti patogiau. Darbo patalpose geras vėdinimas užtikrina produktyvumą ir darbuotojų efektyvumą, o namuose – suteikia daugiau komforto. Įprastas priverstinis vėdinimas pasižymi daugybe minusų, tačiau svarbiausia, kad pravėrus langą yra prarandama šiluma. Vėdinimo sistemos montavimas nuo to apsaugo, tad rekuperatorius namui – kaina, kuri atsiperka. Tai gaivus oras ir šiluma viename.Rekuperacines sistemas montuojame ir kartu su partneriais, projektuojame patalpų rekuperacines vėdinimo sistemas, jungiame rekuperatoriaus automatiką, pageidaujant pajungiame prie naudojamos šildymo sistemos. Esame vėdinimo sistemų srities profesionalai, todėl įgyvendinsime tiek mažus, tiek didelius projektus.

Galutinė rekuperacinės sistemos kaina, kaip minėta, priklauso nuo daugybės veiksnių. Kad rinkoje būtų lengviau orientuotis, pateikiame šį pavyzdį: 140 kv. m vieno aukšto būsto rekuperacinės vėdinimo sistemos kaina, įskaitant ir rekuperatorių bei montavimą, sudarys apie 5500-6000 Eur (su PVM). Į šią kainą įskaičiuotas rekuperatorius „Viessmann Vitovent 300-W“, montavimo medžiagos, montavimo darbai, sistemos paleidimas-derinimas. Norite gauti individualų pasiūlymą? Susisiekite dabar!