Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

Ypač tylus "Viessmann" išorinis įrenginys

Naujieji nesenstančio dizaino lauko įrenginiai maloniai traukia akį. Prietaisai su vienu ar dviem ventiliatoriais yra mūsų pačių sukurti ir pagaminti. Be to, jie ne tik ypač tyliai veikia, bet ir pasižymi labai geru našumu ir puikia apdorojimo ir produkto kokybe – „Pagaminta Vokietijoje“.

Todėl "Vitocal 200-S / 222-S" ypač tinka naudoti tankiai apgyvendintuose regionuose, kaip pvz., kotedžų tipo gyvenvietėse.

35 bB(A) tik 3 metrų atstumu

Naktinio režimo metu ventiliatoriaus ir kompresoriaus garso galingumas papildomai sumažinamas (taikoma modeliams 04 iki 08). Ši funkcija yra svarbi, kai būtina laikytis teisėtų triukšmo emisijos reikalavimų (techniniai reikalavimai triukšmui: 35 dB (oras)) visų pirma tankiai apgyvendintose apylinkėse, kaip, pavyzdžiui, kotedžų tipo gyvenvietėse.

Dvigubas saugojimas stabdo konstrukcijos keliamą triukšmą

Dvigubas, elastinis atsiejimas ir akustiškai optimizuotas šalčio grantinės komponentų išdėstymas efektyviai užkerta kelią garso sklidimui korpusu ir šaltnešio vamzdžiais. Tai beveik pašalina vibracijos perdavimą iš išorinio įrenginio į statinį ar pastatą.

Efektyvumo didėjimas – COP: iki 5,0, kai oras 7 °C/ vanduo 35 °C

Pagrindiniai komponentai prisideda prie efektyvumo didinimo. Tai yra apsukų skaičiumi reguliuojamas spiralinis kompresorius, asimetriškas plokštelinis šilumokaitis ir oro garintuvas su apsauginėmis grotelėmis.