Pereiti į pagrindinį turinį

Nepakankamas patalpų vėdinimas gali sąlygoti nemažai problemų pastato viduje. Tai pagrindinė priežastis būstuose (ypač naujuose ar renovuotuose) sukelianti „sergančio namo“ sindromą. Slogus oras, lydimas per didelio ar per mažo drėgmės lygio, sudaro puikias sąlygas plisti įvairioms bakterijoms, pelėsiui ar puviniui, sukelia nuovargį ir įvairius sveikatos negalavimus, o taip pat kenkia ir pačiam pastatui. Iš dalies šias problemas galima spręsti, periodiškai vėdinant patalpas. Bet tada su išoriniu oru į vidų patenka dulkės, kvapai, automobilių išmetamosios dujos, kitos kenksmingos medžiagos ir nemažiau svarbu, gatvės triukšmas.

Rekuperacinės vėdinimo sistemos pilnai pašalina šias problemas, sukurdamos nenutrūkstamą oro kaitą, per kurią užterštas oras keičiamas šviežiu. Šios vėdinimo sistemos paskirtis - užtikrinti oro kaitą, sveiką ir švarų oro klimatą namuose, bei sugrąžinti didžiają dalį šilumos iš patalpų ištraukiamo oro. Pagrindinis rekuperacinės sistemos įrenginys - rekuperatorius. Jame esančiame šilumokaityje, iš patalpų šalinamas šiltas oras perduoda savo šilumą į patalpas tiekiamam orui. Vienas iš pagrindinių rekuperatorių vertinimo kriterijų - grąžinamos šilumos koeficientas procentais.

Montuojame ir, kartu su partneriais, projektuojame patalpų rekuperacines vėdinimo sistemas, jungiame rekuperatoriaus automatiką, pageidaujant pajungiame prie naudojamos šildymo sistemos. 

Visais klausimais prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Telefono Nr.

+370 698 82628, +370 670 23648

El. paštas

info@vandoras.lt