01
 
VėdinimasKam reikalingas vėdinimas?
Patalpose, kuriose yra prasta vėdinimo sistema, pastebimai kyla anglies dvideginio koncentracija, kurį iškvepia žmonės, taip pat kitų kenksmingų medžiagų, kurios, patekdamos į orą, neigiamai veikia žmogaus savijautą ir žymiai sumažina jo klimatinį komfortą. Atsiranda nemalonūs pojūčiai (mieguistumas, galvos skausmas, alerginės reakcijos), prarandamas darbingumas.

Iš dalies šias problemas galima spręsti, periodiškai vėdinant patalpas. Bet tada su išoriniu oru į vidų patenka dulkės, kvapai, automobilių išmetamosios dujos, kenksmingos medžiagos iš gamyklų, ir, nemažiau svarbu, gatvės triukšmas. Be šito, jums kas kart reikia tai atidaryti, tai uždaryti langą ar orlaidę.

Oro vėdinimo sistemos pilnai pašalina šias problemas, sukurdamos nenutrūkstamą oro kaitą, per kurią užterštas oras keičiamas šviežiu. Kai kuriais atvejais vėdinimas ir šildymas jungiami į bendrą centralizuotą sistemą.


01 03 02

Motuojame ir projektuojame patalpų vėdinimo sistemas, jungiame automatinius valdymo pultus, pageidaujant suprojektuojame ir pajungiame prie naudojamos šildymo sistemos. Visais klausimais kreipkitės telefonų nr. 8 698 82628, 8 670 23648.


Titulinis
04
Apie įmonę
Darbo spektras
Partneriai
 

Veikla
03
Geoterminis šildymas
Saulės kolektoriai
Giluminiai gręžiniai
Katilinės įrengimas
Centrinis šildymas
Vandentiekis ir nuotekos
Vėdinimas
Kondicionavimas
Laistymo sistemos
Atlikti darbai
 

Geoterminio
šildymo naujienos
03
Naujienos ir akcijos
 

Kontaktai
03
 

0
Copyright © 2009. VANDORAS. All rights reserved.