01
 
Darbo spektrasSavo klientų pasitikėjimą pelnome kokybišku ir profesionaliu darbu. Mūsų specialistai ne tik sumontuos Jūsų pasirinktą sistemą, bet ir pakonsultuos, kas konkrečiu atveju yra racionaliausia ir labiausiai apsimoka. Įrangos pasiūla šiuo metu yra didžiulė, todėl labai svarbu neapsirikti, teisingai įvertinti savo poreikius bei galimybes.


01 03 02

Klientams siūlome modernias, ekologiškas geoterminio šildymo sistemas, kurios yra ekonomiškos ir patogios šildyti būstą, leidžia gyventi saugiai, patogiai, šiltai ir taupiai. Saulės kolektoriai yra puiki alternatyva įprastam dujiniam šildymui ar karšto vandens paruošimui. Giluminis gręžinys leis pasijausti nepriklausomais, kokybiškai įrengta vandentiekio ir nuotekų sistema nekels jokių papildomų rūpesčių, o tinkamai sutvarkytas gerbūvis džiugins ir suteiks namams jaukumo.

VANDORO komanda pasirengusi pateisinti Jūsų lūkesčius ir padėti sukurti jaukius ir šiltus namus. Geri santykiai su klientais ir paslaugų patikimumas yra pagrindiniai mūsų principai, kurių laikomės jau daugelį metų ir kurie su kaupu pasiteisino.


Titulinis
04
Apie įmonę
Darbo spektras
Partneriai
 

Veikla
03
Geoterminis šildymas
Saulės kolektoriai
Giluminiai gręžiniai
Katilinės įrengimas
Centrinis šildymas
Vandentiekis ir nuotekos
Vėdinimas
Kondicionavimas
Laistymo sistemos
Atlikti darbai
 

Geoterminio
šildymo naujienos
03
Naujienos ir akcijos
 

Kontaktai
03
 

0
Copyright © 2009. VANDORAS. All rights reserved.